eto da se i ja pohvalim, imam 3 cokota ili trsa kako kazes, ali ne znam da li se novozasadjene grancice racunaju kao trs ili posto se jos nisu razvile pa nigde ne pripadaju.jedna je Concord (plava ima seme)druga je Himrod (bela nema seme)treca je Niagara (bela ima seme)*** 2 novozasadjene su HimrodZnaci, za sada me slobodno ubroji da imam 3 vinove loze :-)
Vjerojatno će se isprofilirat vikend vinogradari (0-2.000 čokota) i oni profi sa više od 10.000.Sredina ne postoji, jer je neisplativo živjeti s manje od 10.000.
Quote from: Vinofil on 21 Svibnja, 2007, 13:20:05Vjerojatno će se isprofilirat vikend vinogradari (0-2.000 čokota) i oni profi sa više od 10.000.Sredina ne postoji, jer je neisplativo živjeti s manje od 10.000.Čak i manje, 0 -1000 i to je puno za vikend vinogradare, slažem se s tobom, ne znam koliko je uopće dosta da bi se živjelo samo od vinograda. Mislim da je negdje 7-10 ha minimum, ako nemaš birtiju ili nešto takvo!Ispravi me ako griješim!
Vrlo jednostavno pitanje, a zbog radi statistike