Ne znam kako je kod vas,al kod mene su price skroz pošandrcale ovu godinu Angry .pojele mi sve trešnje,višnje,sad je opći napad na rane kruške i pšenicu.Ak tak krenu na grožđe,onda je tuća dobitak na lotu Smiley
Stavi u vinograd televizor i pusti citate Milanovića i Karamarka. Garantirano će nestati.
Evo jedne kratke razglednice iz mog kraja.http://www.24sata.hr/putovanja/bela-krajina-slovenski-je-raj-za-prave-gurmane-i-avanturiste-376231?full_site=trueOva Mojca mi je susjeda, pa zamislite kako mi je kad idem u rano jutro na posao pa u dvorištu zamiriše po svježe pečenim kolačima i kruhu.
@Kospha,..eto ti jedna malo za pročitat,..inace tam na fejsu,na mojoj stranici napišem poneku.@ Brane.tak bi nekak moglo biti.Sudec po viđenim stanjima u berbi,kod prilicno suseda.He,he,morti bu prodaja lakse isla.Moram se toga nekak rijesit,jerbo spit to nemrem,..ni s partijom dopelaj brenku na moj breg i da vidiš kak se pije, još ju mi malo z vodo dodelamo kaj bu dosti.
Ma,ni treba vode dodavat,..vec sam ja del dost .A di je taj breg?